B2P2255KT1B0240210120EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B2P2255KT1B0240210120EOY
JLCPCB Part #
C2893458
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.5uF 275V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS