B22E225KS135220175100EOY
MFR.Part #
B22E225KS135220175100EOY
JLCPCB Part #
C2893441
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 250V ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS