B22S824JQ1B0170145075EOZ
MFR.Part #
B22S824JQ1B0170145075EOZ
JLCPCB Part #
C2893417
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 820nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS