B22G684JN138120165080EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22G684JN138120165080EOJ
JLCPCB Part #
C2893359
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS