B22J334JQ1B0170160090EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22J334JQ1B0170160090EOZ
JLCPCB Part #
C2893350
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS