B22E105JS135220160080EOY
MFR.Part #
B22E105JS135220160080EOY
JLCPCB Part #
C2893335
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 250V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS