B22G334JQ1B0170110047EOZ
MFR.Part #
B22G334JQ1B0170110047EOZ
JLCPCB Part #
C2893322
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS