B22S154JN1B0120080050EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22S154JN1B0120080050EOZ
JLCPCB Part #
C2893209
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS