B22J103KN240120080045EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22J103KN240120080045EOY
JLCPCB Part #
C2893141
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS