B2P2103JN1B0120080045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B2P2103JN1B0120080045EOZ
JLCPCB Part #
C2893110
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 275V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS