B22G103JN1B0120080045EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22G103JN1B0120080045EOJ
JLCPCB Part #
C2893038
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS