B22E104JQ1B0170090060EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22E104JQ1B0170090060EOZ
JLCPCB Part #
C2893010
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS