B33A102KN1B0120085045EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B33A102KN1B0120085045EOY
JLCPCB Part #
C2892956
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS