BXJ35V100M8*10 8.0TP
MFR.Part #
BXJ35V100M8*10 8.0TP
JLCPCB Part #
C2891896
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 160mΩ@100kHz 35V 5000hrs@105℃ 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS