HF161F-W/12-HT
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF161F-W/12-HT
JLCPCB Part #
C30424
Package
插件,30.4x15.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.4W 100mΩ 103Ω 10ms 12V 20ms 277V@AC 33A 4 AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,30.4x15.9mm Power Relays ROHS