25121WF1503T4E
MFR.Part #
25121WF1503T4E
JLCPCB Part #
C30413
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS