CJAE35SN06
MFR.Part #
CJAE35SN06
JLCPCB Part #
C2890539
Package
WDFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.27nF 1.6V 14mΩ@4.5V 25.5pF 28nC@10V 35A 35W 574pF 60V N-Channel WDFN-8(3x3) MOSFETs ROHS