JMSL1006AG-13
MFR.Part #
JMSL1006AG-13
JLCPCB Part #
C2890417
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 108A 130W 2.5V 2.604nF 42nC@10V 5.9mΩ@10V 9.6pF N-Channel PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS