3386P-1-504
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3386P-1-504
JLCPCB Part #
C330460
Description
500kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS