0805F-4R7K-1LRH
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
0805F-4R7K-1LRH
JLCPCB Part #
C329433
Package
0805
Description
1.87Ω 280mA 4.7uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS