X5511WV-10-C396D43-1220
MFR.Part #
X5511WV-10-C396D43-1220
JLCPCB Part #
C2883397
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 3.96mm 3A 3mm 4.3mm Black Brass Gold Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS