X5511WV-06-C396D43-1220
MFR.Part #
X5511WV-06-C396D43-1220
JLCPCB Part #
C2883393
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.54mm 250V 3.96mm 3A 3mm 4.3mm 6P Black Brass Gold Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS