HF3FF/018-1ZT
MFR.Part #
HF3FF/018-1ZT
JLCPCB Part #
C329297
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 18V 360mW 5 5ms 900Ω AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,19x15.2mm Power Relays ROHS