LM4040BIZ-10.0/NOPB
MFR.Part #
LM4040BIZ-10.0/NOPB
JLCPCB Part #
C2877226
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 10V 15mA 180uVrms Fixed Parallel ±0.2% TO-92-3 Voltage Reference ROHS