LMZ12001EXTTZE/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMZ12001EXTTZE/NOPB
JLCPCB Part #
C2877203
Package
TO-PMOD-7
Description
1 1A 4.5V~20V 800mV~6V 92% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS