CJK02-327681220B20
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJK02-327681220B20
JLCPCB Part #
C2875263
Package
DT-26
Description
12.5pF 32.768kHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm DT-26 Crystals ROHS