CY8C21345-24SXI
MFR.Part #
CY8C21345-24SXI
JLCPCB Part #
C2875145
Package
SOIC-28-300mil
Description
16KB 24 24MHz 2KB 3V~5.25V 8bit、10bit FLASH Others SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS