0805W8F7681T5E
MFR.Part #
0805W8F7681T5E
JLCPCB Part #
C30041
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS