A1251WR-2P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WR-2P
JLCPCB Part #
C2874141
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P LCP Phosphor Bronze Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS