LMZ12001TZX-ADJ/NOPB
MFR.Part #
LMZ12001TZX-ADJ/NOPB
JLCPCB Part #
C2872181
Description
-40℃~+125℃ 1 10.16mm 13.77mm 1A 1mA 4.57mm 4.5V~20V 800mV~6V 8mVp-p 92% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS