LMZ14201TZE-ADJ/NOPB
MFR.Part #
LMZ14201TZE-ADJ/NOPB
JLCPCB Part #
C2869213
Description
-40℃~+125℃ 1 10.16mm 13.77mm 1A 1mA 4.57mm 6V~42V 800mV~6V 8mVp-p 92% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection ±8‰ TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS