LM4040AIM3X-10/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040AIM3X-10/NOPB
JLCPCB Part #
C2868439
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 100uA 10V 15mA 35uVrms Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS