LMZ14201EXTTZX/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMZ14201EXTTZX/NOPB
JLCPCB Part #
C2866313
Package
TO-PMOD-7
Description
1 1A 6V~42V 800mV~6V 90% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS