74LVC1G3208MDBVTEP
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
74LVC1G3208MDBVTEP
JLCPCB Part #
C2864850
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+125℃ 1 1.65V~5.5V 1.7V、2V 12.5uA 2.4V 3 32mA 32mA 5ns@3.3V,50pF 700mV、800mV、1.4V 74LVC Series OR Gate、AND Gate SOT-23-6 Logic Gates ROHS