SN74LVC1G32QDCKRQ1
MFR.Part #
SN74LVC1G32QDCKRQ1
JLCPCB Part #
C2864212
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V、1.9V、2.3V、2.4V、3.8V 1.65V~5.5V 1.7V~2V 2 25uA 3.6ns@3.3V,15pF 300mV、400mV、450mV、550mV、650mV 32mA 32mA 700mV~800mV 74LVC Series OR Gate SC-70-5 Logic Gates ROHS