LMZ14201EXTTZE/NOPB
MFR.Part #
LMZ14201EXTTZE/NOPB
JLCPCB Part #
C2863360
Description
1 1A 6V~42V 800mV~6V 90% TO-PMOD-7 DC-DC Power Modules ROHS