LM4040CIM3X-10/NOPB
MFR.Part #
LM4040CIM3X-10/NOPB
JLCPCB Part #
C2862152
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 100ppm/℃ 100uA 10V 15mA 35uVrms 45uA Fixed Parallel SOT-23-3 Voltage Reference ROHS