LM4040BIM3-10.0/NOPB
MFR.Part #
LM4040BIM3-10.0/NOPB
JLCPCB Part #
C2860014
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 100ppm/℃ 100uA 10V 15mA 35uVrms 45uA Fixed Parallel ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS