KNPA7SJ0151AA0
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
KNPA7SJ0151AA0
JLCPCB Part #
C2859406
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
150Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS