FH471M035G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FH471M035G160A
JLCPCB Part #
C2858378
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.385A@100kHz 10mm 16mm 35V 470uF 5mm 68mΩ@100kHz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS