KL101M450K315A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KL101M450K315A
JLCPCB Part #
C2858377
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.89A@100kHz 100uF 18mm 31.5mm 450V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS