RC-02K2213FT
- MFR.Part #
- RC-02K2213FT
- JLCPCB Part #
- C324958
- Description
- -55℃~+155℃ 221kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS