RC-02K1332FT
MFR.Part #
RC-02K1332FT
JLCPCB Part #
C324947
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS