RC-02K2551FT
- MFR.Part #
- RC-02K2551FT
- JLCPCB Part #
- C324884
- Description
- -55℃~+155℃ 2.55kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS