RC-02K2211FT
MFR.Part #
RC-02K2211FT
JLCPCB Part #
C324883
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS