RC-02K80R6FT
MFR.Part #
RC-02K80R6FT
JLCPCB Part #
C324862
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS