RC-02K1272FT
MFR.Part #
RC-02K1272FT
JLCPCB Part #
C324856
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS