RC-02K6200FT
MFR.Part #
RC-02K6200FT
JLCPCB Part #
C324850
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS