RC-02K6191FT
MFR.Part #
RC-02K6191FT
JLCPCB Part #
C324848
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.19kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS