RC-02K6492FT
MFR.Part #
RC-02K6492FT
JLCPCB Part #
C324847
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS